Розв'язати рівняння (78+х)-168=156​


Ответы на вопрос

Отвечает Богдановский Матвей.

Пошаговое объяснение:

(78+х)-168=156

(78+х)=156+168

78+х=324

Х=324-78

Х=246

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Ответ:

x = 246

Пошаговое объяснение:

В таких рівняннях переносимо x в один бік, а цифри у другий і знаходимо корінь. Дужки відкриваються без проблем бо перед ними стоїть +.

(78 + х) - 168 = 156​

78 + х - 168 = 156​

х = 156​ + 168 - 78

x = 246