Дано члени арефметичної процесії а12=2,21 і а13=11,52. Обчисли різницю процесії d=


Ответы на вопрос

Отвечает Німчук Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

d= an+1 -an= 11,52 - 2,21= 9,31