Знайдіть корінь рівняння (2,08-х)*2,8=5,152


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Анастасия.

(2,08-х)×2,8=5,152

2,08-х=5,152÷2,8

2,08-х=1,84

-х=1,84-2,08

-х=-0,24

х=0,24