На одній алеї Києва росли 24 каштани, а на іншій 30. Кияни посадили ще 12 каштанів. Скільки

каштанів тепер росте на обох алеях разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Пошаговое объяснение:

1)24+30=54(кшт)-росло разом спочатку

2)54+12=66(кшт)-тепер росте на обох алеях Києва разом

(Не обязательно) Вираз:24+30+12=66(кшт)