Маса 250 каштанів-1кг.Посадили 2кг.каштанів.Не зійшло 1/9 каштанів.Скільки каштанів зійшло.


Ответы на вопрос

Отвечает Гурбанов Намиг.
250×2= 500
500÷9×8=444.4444(4)