У сквері росте 24 каштани, що становить 3/8 усіх каштанів. Скільки росте всього каштанів у сквері


Ответы на вопрос

Отвечает Андриевская Диана.

Ответ:

64 каштани

Пошаговое объяснение:

24 каштани- 3/8

Х каштанів- 8/8

Х = 24*8/8:3/8=24*1*8/3=64 каштанів- всього у сквері