2) №37. На першій ділянці росло 52 дерева, що на 14 більше, ніж на другій, а на третій - на 19

менше, ніж на першій. Скільки дерев росло на трьох ділянках разом? с умовой пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лепендина Даша.

Ответ:

52 шт — 1

52 - 14 = 38 шт — 2

52 - 19 = 33 шт —3

52 + 38 + 33 = 123 шт. — все