На першій ділянці росло 63 дерева, що на 14 більше, ніж на третій, а на другій — на 19 менше, ніж

на першій. Скільки дерев росло на трьох ділянках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрягунов Никита.

Ответ:

156 дерев

Пошаговое объяснение:

1 ділянка: 63 дерева

3 ділянка: 63- 14= 49 дерева

2 ділянка: 63- 19= 44

Всього дерев

63+49+44= 156

Отвечает Мешковский Олег.

Ответ:

63 штуки на первой

1)63-14 =49шт на 3

2)63-19=44 шт на 2

3)63+49+44= 156 шт всего