довжина прямокутного паралепіпеда дорівнює 45 дм.Ширина становить 40% довжини,а висота 20 %

ширини.знайди його об'єм​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинко Анастасия.

Ответ:       2916 дм³ .

Пошаговое объяснение:

1 .  AC₁ - прямок . пар - піпед ;   a = 45 дм ;   b = 0,4a ;  c = 0,2b ;   V - ?

     V = a b c ;  1) b = 0,4 * 45 = 18 ( дм ) ;

                        2) с = 0,2b = 0,2 * 18 = 3,6 ( дм );

                        V = 45 * 18 * 3,6 = 2916 ( дм³) .