ах? + bx + c = а(х-х 6) 6x2 - 7x + 1; в) -х? - 5х + 6; г) 5х2 + 11х + 2. 10. Разложите многочлен на

множители: а) 8ab – 4ас; б) 6x°у – 3ху; в) т? – 36; г) 25 - 4у?, д) а? – 4а + ab – 4b; е) x3 - x2 +х - 1. Какими способами разложения многочленов н ли вы пользовались?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меметова Мавиле.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 . . . .  в )  - x² - 5x + 6 = - ( x + 6 )( x - 1 ) ; г) 5x²+ 11x + 2 = 5(x + 2)( x + 0,2 ) ;

10 . a) 8ab - 4ac = 4a( 2b - c ) ;     б) 6x²y - 3xy = 3xy( 2x - 1 ) ;

      в) m² - 36 = m² - 6² = ( m + 6 )( m - 6 ) ; г) 25 - 4у² = ( 5 + 2у )( 5 - 2у ) ;

д)  a² - 4a + ab - 4b = a( a + b ) - 4( a + b ) = ( a + b )( a - 4 ) ;

e)  x³ - x² + x - 1 = x²( x - 1 ) + ( x - 1 ) = ( x - 1 )( x² + 1 ) .

При перетворенні алгебраїчних виразів використано сполучний і

розподільний закони множення , теорему Вієта , формули

скороченого  множення .