Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда 1.5м 400 см 20 д


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

400см=400/100=4м

20д=20/10=2м

Vпаралелепіпеда = 1.5*4*2=12(м³)

Пошаговое объяснение: