РОЗДІЛ 1 2.25. Потрібно пофарбувати стіни кімнати, довжина якої 4,8 м, ширина 3,5 м, а висота 2,8

м. У кімнаті є вікно розміром 2х1,5 м та двері розміром 0,9х2 м. Щоб пофарбувати 1 м2 стіни, треба 240 г фарби. Скільки кг фарби знадобиться для фарбування стін цієї кімнати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

10,0032 кг фарби

Пошаговое объяснение:

Площа, яку треба пофарбувати

S = Sбіч. - Sвікна - Sдверей

S = 2 • (4,8 + 3,5) • 2,8 - 2 • 1,5 - 0,9 • 2 = 46,48 - 3 - 1,8 = 41,68 м2;

m = 41,68 • 0,24 кг = 10,0032 кг