Для того щоб пофарбувати двері, вікно та під віконня, витратили 1180 г фарби. На підвіконня

потрібно вдвічі менше фарби, ніж на вікно, а на дверi - на 220 г бiльше, нiж на вікно і підвіконня разом. Скільки фарби потрібно на фарбування дверей, вікна і підвіконня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Дремин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на підвіконня треба - х г фарби, тоді на вікно - 2х г фарби , а на двері (х + 2х + 220)= 3х + 220 г фарби. Складемо рівняння:

х + 2х + 3х + 220 = 1180

6х = 1180 - 220

6х = 960

х = 960 : 6

х = 160 г фарби потрібно на підвіконня

2х = 2 * 160 = 320 г фарби потрібно на вікно

3х + 220 = 3 * 160 + 220 = 700 г фарби потрібно на двері

Отвечает Всеволодов Никодим.

Пошаговое объяснение:

На окно = 2х г краски

На подоконник = х г краски

На двери = (2х + х) + 220 = 3х + 220 г краски

Всего = 1180 г краски

2х + х + 3х + 220 = 1180

6х + 220 = 1180

6х = 1180 - 220

6х = 960

х = 960 : 6

х = 160

На окно = (2х) = 2 * 160 = 320 г краски

На подоконник = (х) = 160 г краски

На двери = (3х + 230) = 3*160 + 220 = 480 + 220 = 700 г краски

Проверка:

320 + 160 + 700 = 1180