Курка - 2 кг. Гуска -?, на 3 кг більше, ніж курка Індик -?, у двічі більше, ніж курка і гуска

Задача на 3 діі

Ответы на вопрос

Отвечает Сагидуллина Эльвина.

Ответ:

14 кг індик

Пошаговое объяснение:

1) 2+3=5 кг Гуска

2)2+5=7кг курка і гуска

3)7*2=14кг індик

Отвечает Митрохин Олег.
2+3=5 кг гуся
2+5=7 кг курицы и гуся
7•2=14 кг всего