вирішити курка и гуска важать 12кг, качка і гуска важать 12кг, качка і курка важать 10кг. Скільки

важить гуска

Ответы на вопрос

Отвечает Такунов Илья.

x+y=12

z+y=12

x+z=10

 

x-z=0            x=z

x+z=10        2x=10 x= 5 

 

12-5=7!!!!

otvet 7

 

 

Отвечает Шпаков Анатолий.

куріса і качка важать однаково, оскільки маса гусака і качки дорівнює 12 і маса курки і качки теж 12, а нам відомо, що курка і качка разом 10 кг, тобто 10:2= 5 кг важать і качка, курка, а гусак тоді 12-5= 7 кг