У 6 мішках 480 кг зерна, а в 9 мішках 450кг картоплі порівну в кожному. На скільки кілограмів маса

мішка картоплі менша за масу мішка зерна? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

Рішення:

1) 480÷6=80 (кг) — зерна в одному мішку.

2) 450÷9=50 (кг) — картоплі в одному мішку.

3) 80-50=30 (кг)

Відповідь: На 30 кг маса мішка картоплі менша за масу мішка зерна.