У 6 мішках міститься 480кг зерна,а в 9 мішках-450кг картоплі,порівну в кожному.На скільки

кілограмів маса мішка картоплі менша за масу мішка зерна?нужна ответить условие задача

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.
Спочатку потрібно знайти скільки кілограмів зерна і картоплі міститься в одному мішку:
1) 480:6=80 (кг) - міститься зерна  в одному мішку
2) 450:9=50 (кг) - міститься картоплі в одному мішку
3) 80-50=30 (кг) - на стільки більша маса мішка зерна від мішка картоплі
Відповідь: маса мішка картоплі менша від маси мішк зерна на 30 кілограм.