Помогите решить задачу.У 6 мішках міститься 480кг зерна ,а в 9 мішках 450кг картоплі,порівну в

кожному.На скільки кілограмів маса мішка картоплі менша за масу мішка зерна ?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
480:6=80(кг)
450:9=50(кг)
80-50=на 30(кг)
ответ:на 30 кг