Сума довжин усіх ребер прямокутника паралелепіпеда дорівнює 250 см. Довжини ребер паралелепіпеда

становлять 5 %,8 % та 12 % цієї суми. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Відповідь:7500 куб.см

Покрокове пояснення:

1) 250:100*5=12,5 см) довжина 1 ребра;

2) 250:100*8=20(см) довжина другого ребра;

3) 250:100*12=30(см) довжина 3-го ребра;

V=abc

V=12,5*20*30=7500 куб.см