у магазин привезли й запакували в однакові пакети 4т картоплі. За перший тиждень продали 250

пакетів, за другий 175пакетів,за третій 325 пакетів. Скільки килограмів картоплі було продано кожного тижня якщо у магазині залишилось 250 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Альбина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4000 - 250= 3750 кг картоплі  продали  

250 + 175 + 325= 750 пакетів картоплі  продали

3750 : 750 = 5 кг в одному пакеті картоплі

250 * 5 = 1250 кг продали за перший тиждень

175 * 5 = 875 кг продали за другий тиждень

325 * 5= 1625 кг продали за третій тиждень