Скільки коренів має рівняння 3х²-16х+15=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Амангалиева Акбота.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Д = 16² - 4 * 3 * 15 = 256 - 180 = 76 > 0

Ответ 2 корня