Одна сторона трикутника 15 см, друга – в 3 рази довша за першу і на 11 см коротша за третію

сторону. Обчислити пери метр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимганов Данис.

Пошаговое объяснение:

1 сторона =15 см

2 сторона =3×15=45 см

3 сторона=45+11=56 см

Р=15+45+56=116 см