Дүкеннен әрқайсысы 54 рубльден 4 тәрелке және 2 саптаяқ са- тып алынды. Егер 1 саптаяқ 1 тәрелкеден

2 есе арзан тұратын . болса,4 тәрелке мен 2 саптаяқты қанша рубльге сатып алуға бо лады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.
Ш: 54:2=27 54•4=216
(27•2)+216=270
1саптаяк-27рубль
4тарелке-216рубль
2саптаяк пен 4тарелке-270рубль
Отвечает Константинопольский Данил.

Пошаговое объяснение:

54:2=27

27×2=54.

54×4=216

216+54=270