- 3. За три дні комбайнер зібрав зерно з поля площею 120 га. За перший день він зібрав у 2 рази

більше, ніж за другій, а за третій на 20 га бильше, ніж за другий. Зі скількох гектарів поля щодня комбайнер збирав зерно? СРОЧНО С ПОШАГОВЫМ ОБЪЯСНЕНИЕМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Максютова Элина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай за другий день зібрав зерно з площі -х га, першого дня зібрав- 2х га,а третього дня - (х+ 20) га Складемо рівняння:

х+2х+ х+20= 120

4х= 120 -20

4х= 100

х= 100 : 4

х= 25 га з такої площі поля зібрав у другий день

2х= 2 * 25= 50 га з  такої площі поля зібрав у перший день

х+ 20= 25 + 20= 45 га з такої площі поля зібрав у третій день день