В одному мішку 48 кг картоплі, а в другому на 12 кг менше. Скільки кі- лограмів картоплі у двох

мішках ра- зом?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Арина.

1) 48-12=36(кг)-у другому мішку

2) 36+48=84(кг)

Відповідь: у першому і другому мішках 84 кг картоплі разом