у магазин привезли 560 кг печива, по 2 кг в кожній коробці, і стільки ж коробок цукерок, по 3 кг в

кожній. Скільки всього кілограмів печива та цукерок привезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Володя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х кг, тоді печива привезли 2х кг, а цукерок- 3х кг

2х + 3х= 560

5х=560

х= 560 :5

х=112 кг одна частина

2х= 2* 112=224 кг печива привезли у магазин

3х= 3 * 112= 336 кг цукерок привезли у магазин