В Олесі є дві коробки кольорових олівців, усього 24 олівці. Після того як дівчинка взяла з першої

коробки 7 олівців, у ній залишилося ще 5 олів- ців. Скільки олівців у другій коробці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Карина.

Ответ:12

Пошаговое объяснение:

1)5+7=12(ол)-у першій коробці

2)24-12=12(ол)-у другій коробці

Можно звёздочек)