СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ В одній коробці у 2 рази більше олівців, ніж в іншій. Після того, як з

першої коробки взяли 5 олівців, а в другу поклали 3, олівці в обох коробках стало порівну. Скільки олівців було в кожній коробці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевская Алёна.

Ответ:

16 та 8 оливцив

Пошаговое объяснение:

Нехай х- килькисть оливцив було у другий коробци, тоди у перший- 2х, коли з першой коробки узяли 5 оливцив:

2х-5

а в другу положили 3 оливця: х+3

стало оливцив поривну, складемо ривняння:

2Х-5=х+3

2Х-х= 3+5

Х= 8 олив.-було у другий коробци

2*8=16 олив.- було у перший коробци