371. Гауһар мен әкесі өзенде ескекті қайықпен ағысқа қарсы жүзіп келеді. Кенеттен Гауһар суға

қуыршағын түсіріп алды. Өзен суының ағыс жылдамдығы 30 м/мин. Қайықтың меншікті жылдамдығы 90 м/мин. 4 минуттан соң қуыршақ қайықтан қандай қашықтықта болады? Есеп шартында қандай шаманың мәні артық берілген? :​

Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Рамзес.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V1=30м/мин

V2=90м/мин

t=4мин

S=?

S=(V1+V2)×t=(30+90)×4=480м

S=480м