дуже потрібно зведіть дроби до найменшого спільного знаменника 9/11-2/5, 3/28+5/14, 14/15-7/10,

2/5+4/15-5/9​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9/11-2/5= 45/55 - 22/55= 23/55

3/28+5/14= 3/28 + 10/28= 13/28

14/15-7/10= 28/30 - 21/30= 7/30

2/5+4/15-5/9​= 18/45 + 12/45- 25/45= 5/45= 1/9