Теңбүйірлі трапеция ның қарама - қарсы бұрыштары ның айырымы 40°-қа тең болса онда оның бұрышындағы

табыңдар (пожалуйста помогите))​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Алина.

Ответ:

a+b=180

b-a=40 1 ден 2 алсақ

a-(-a)+b-b=180-40

2a=140

a=140:2=70

b=a+40=70+40=110

70;110;70;110