Одна сторона трикутника дорівнює 12 см, друга сторона на 5 см більша за першу, а третя на 8 см

менша від другої. Тоді периметр трикутника дорівнює 2 бали1)38 см.2)76 см.3)28 см.4)23 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Вика.

Ответ:

38 см

Пошаговое объяснение:

2 сторона: 12+5= 17 см

3 сторона: 17-8=9 см

Периметр: 12+17+9=38 см