4. Розв'яжи задачу. Після того як фермер продав 6 бутлів фруктового соку, по 18 лу кожному, у нього

залишилося ще 3 такі бутлі соку. Скільки літрів фруктового соку було у фермера спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Буяльская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 * 18 = 108 л продав

3 * 18 = 54 л залишилось

108 + 54= 162 л фруктового соку було у фермера спочатку