2 x = 15. съдбчисліть значення а за формулою а = 86 — 5b, якщо: 1)ь = 17, 2) b = 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.

Ответ:

1) а=86-5×17

а= 86-85

а=1

2) а=86-5×9

а=86-45

а=41