Сколько будет 354 + 573


Ответы на вопрос

Отвечает Волотова Ксения.

Ответ:

будет 923

Пошаговое объяснение:

додаємо спочатку сотні 300+500=800

а тепер десятки 50+70=120

а тепер одиниці 4+3=7

а тепер все додаємо 800+120+7=923