З дроту потрібно Виготовити рамку прямокутної форми зі сторонами 25 сантиметрів та 15 сантиметрів

скільки дроту необхідно для виготовлення 2 таких рамок

Ответы на вопрос

Отвечает Мстиславская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2 * (25 + 15) = 2 * 40 = 80 (см) - нужно проволоки для 1-ой рамки

2) 80 * 2 = 160 (см) - нужно проволоки для 2-ух рамок

Ответ: 160 см

Отвечает Лавник Лиза.

Ответ:

2×(25+15)=80см-для 1 рамки

80×2=160см-для 2 рамок