Якою має бути початкова сума, покладена в банк під 12% щоб через 2 роки прибуток становив 7200


Ответы на вопрос

Отвечает Новак Катя.

Ответ:

5739.8

Пошаговое объяснение:

Нехай x початкома сумма вкладу під 12% річних, тоді через 2 роки вона повинна бути:

S = x\big(1 + \frac{12}{100}\big)^2=x\cdot 1.12^2=1,2544x, а це дорівнює 7200, тоді складемо рівняння:

1.2544x=7200 \\\\x=5737.8