Місткість бутиля 5 літрів,а каністри-10 літрів. Яка місткість 6 таких бутилів і однієї каністри?


Ответы на вопрос

Отвечает Евлампиев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5 * 6) + 10 = 30 + 10 = 40 литров

Ответ: 40 литров