Порівняйте дроби 3/7 і 13/14 поможіть будь ласка 6 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Тома.

Пошаговое объяснение:

Щоб порівняти дроби потрібно привести їх до одного знаменника .

\displaystyle \frac{3}{7} та \displaystyle \frac{13}{14}

спільний знаменник : 14

\displaystyle \frac{3*2}{7*2}=\frac{6}{14} та \displaystyle \frac{13}{14}

з двох дробів з однаковими знаменниками більша у якої чисельник більший :

\displaystyle \frac{6}{14}   отже

\displaystyle \frac{3}{7} < \frac{13}{14}