Пожайлуста помогите СРОЧНО!!! Задача:в упаковки порівну розфасували 18 круасанів. Скільки може

бути упаковок і скільки буде круасанів в одній упаковці

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Соня.

Відповідь: упаковки може бути 3

по 6 круасанів у кожній

Покрокове пояснення:

6×3=18

(перевірка: 18÷3=6 або 18÷6=3