якщо кожному з своїх дітей мама дасть по 13 зошитів, то в неї залишиться 8 зошитів; якщо вона дасть

їм по 15 зошитівто в неї не залишиться жодного зошита. скільки зошитів було в мами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагайський Антон.

Ответ:

60 тетрадей было у мамы.

Пошаговое объяснение:

1) х- детей

13х +8= 15х

15х-13х=8

2х=8

х=4  детей

2) 15*4=60 (тетрадей)- было у мамы

Ответ: 60 тетрадей было у мамы