поможіть будь ласка Матуся купила кожному з трьох своїх дітей по 9 зошитів у лінійку і по 7 зошитів

у клітинку .За семестр діти списали 1\3 всіх зошитів .Скільки зошитів залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Казарян Гуго.
1) 9*3=27(зош.)- всього у лінійку;
2) 7*3=21(зош.)-всього у клітинку;
3) 27+21=48(зош.) - разом у лінійку і клітинку;
4) 48:3=16(зош.) - діти списали за семестр;
5) 48-16=32(зош.) - залишилось.