У похід вирушило 8 учнів,на кожного учня взяли по 3 банки м'ясних консервів і по 4 банки рибних

консервів. скільки всього банок консервів взяли діти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Анна.

Ответ:

1) 8*3 + 8*4= 24+32= 56(шт) -рибних консервів взяли діти