маса трьох кавунів дорівнює 19 23/24 кг маса першого і другого 13 7/12 кг, а першого і третього 12

3/16. знайдіть масу кожного кавуна окремо​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко-Трегубов Никита.

19 23/24 - 13 7/12 = 6 3/8 (кг) маса третього кавуна

12 3/16 - 6 3/8 = 5 13/16 (кг) маса другого кавуна

13 7/12 - 5 13/16 = 7 37/48 (кг) маса першого кавуна

Отвечает Ягодка Лайла.

решение во вложении....................