Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 10 см, а його основа – на 6 см менша. Знайдіть

периметр трикутника.???​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Александр.
24 см - периметр 10-6= 4 (10*2 = 20)
Отвечает Мацун Анастасія.

Ответ:

Ответ 24 см

Пошаговое объяснение:

Основа на 6 см менша, значить 10-6=4 см - основа. У рівнобедрегого трикутника бічні сторони рівні - це означає, що перша і друга бічні по 10 см.

Р трикутника = 10+10+4= 24 см