Одна сторона прямокутника дорівнює 2 1/8 м, а сусідня— на 39/56 м менша від неї. Обчисліть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жалгасова Зарина.

Ответ:

2\frac{1}{8} -\frac{39}{56} =\frac{17}{8} -\frac{39}{56} =\frac{119}{56} -\frac{39}{56} =\frac{80}{56} =\frac{10}{7} м - друга сторона прямокутника

S=a*b=\frac{17}{8} *\frac{10}{7}=\frac{170}{56}=3\frac{1}{28} м^2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Загумённых Маргарита.

Ответ:

20  

56

×2  7  

56

 = 1  5·4  

14·4

×2  1·7  

8·7

 = 1  5  

14

×2  1  

8

 =   5 + 1·14  

14

×  1 + 2·8  

8

 =   19  

14

×  17  

8

 =   19·17  

14·8

 =   323  

112

 =   2·112 + 99  

112

 = 2  99  

112

Пошаговое объяснение: