Обчисли значення виразу 9m2 + 204, якщо m = 8, та дізнай- ся, скільки разів українець Мирослав

Ôедорчак в упорі ле- жачи віджався від підлоги на одній руці.

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Ответ:348

Пошаговое объяснение:

Так как m=8, то

9m2+ 204=

1)9*2=18

2)18*8(m) =144

3)144+204=348