Як замінити дріб 49/7 на натуральне число?


Ответы на вопрос

Отвечает Вейт Ваня.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

Просто виконати дію 49/7, тобто 49 розділити на 7

49/7=7

Отвечает Зайцева Евгения.

Ответ: Як замінити

49/7=7

7*7=49