Один із доданків дорівнює 672, і він становить 21/32 Знайдіть другий доданок.


Ответы на вопрос

Отвечает Юрьев Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

672 : 21/32 = 672 * 32/21 = 32 * 32/1 = 1024/1 = 1024 - второй

Проверка :

1024 * 21/32 = 32 * 21/1 = 672/1 = 672