4. Велосипедист виїхав з готелю на прогулянку гiрською дорогою у напрямку перевалу о 8.00. О котрiй

годинi вiн повернувся цiєю ж дорогою до готелю, якщо вiдомо, що рухаючись без зупинок, по рiвнинних дiлянках вiн їхав зi швидкiстю 20 км/год, вниз – 30 км/год, а вгору – 15 км/год, i подолав вiдстань 50 км? Вiдповiдь обгрунтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50 : 2 = 25 (км) - расстояние в одну сторону

2) 25 : 20 = 25/20 = 5/4 = 1. 1/4 (часа) - ехал по ровным участкам

3) 25 : 30 = 25/30 = 5/6 (часа) - ехал вниз

4) 25 : 15 = 25/15 = 5/3 =

1. 2/3 (часа) - ехал в гору

5) 1. 1/4 + 5/6 + 1. 2/3 =

1. 3/12 + 10/12 + 1. 8/12 =

2. 21/12 = 3. 9/12 = 3. 3/4 (часа) = 3ч 45мин

6) 8ч + 3ч 45мин = в 11ч 45мин - был на перевале

7) 11ч 45мин + 3ч 45мин = 14ч + 90мин = в 15ч 30мин - вернулся назад